Į titulinį

Istorija

UAB „Swelbalt“ yra Švedijos SWEL AB (Sweden East European El AB) dukterinė bendrovė, Lietuvoje savo veiklą pradėjusi 1994 metų rudenį. Oficialiai bendrovė įkurta 1998 m. kovo mėnesį. Įmonės pagrindinė veikla — didmeninė prekyba konstrukcijų kabelių tiesimui, pasyvios priešgaisrinės apsaugos sistemų ir telekomunikacijų instaliacijos produktais. Įmonė pastoviai kaupia ir gilina technines žinias šiose srityse ir teikia visokeriopą pagalbą klientams sprendžiant techninius instaliacijos bei projektavimo klausimus bei apmoko dirbti su tiekiamomis medžiagomis.

Didėjant apyvartai ir plečiantis prekių asortimentui, privalėjome plėsti ir savo sandėliuojamų prekių plotus. Todėl 2003 metų vasarą bendrovė įsikėlė į naujai pastatytas administracines patalpas kartu su sandėliais. Centrinis UAB „Swelbalt“ biuras ir prekių sandėlis yra Klaipėdoje, strategiškai patogioje vietoje šalia automagistralės Klaipėda-Vilnius. Bendrovės filialai yra Kaune bei Latvijos sostinėje Rygoje. 

UAB „Swelbalt“ — tai patikimas ir stabilus partneris, turintis ilgametę patirtį bei galintis pasiūlyti šiuolaikinius kompleksinius sprendimus.

Vertybės

Mes vertiname saugų ir ekologišką pasaulį, norime prisidėti prie tokio pasaulio kūrimo, diegdami efektyvius, saugius ir ekonomiškus inžinerinius sprendimus. Siekiame būti PATIKIMU, SĄŽININGU, INOVATYVIU partneriu mūsų klientams.

Misija

Palengvinti inžinierių darbą diegiant saugius ir efektyvius kabelinių trasų bei pasyvios priešgaisrinės apsaugos sistemų inžinerinius sprendimus.

Vizija

Tapti rinkos LYDERIU Pabaltijos šalyse diegiant kabelinių trąsų ir pasyvios priešgaisrinės apsaugos sistemas.

Mūsų klientai